Čistí hlavu i tělo

Máte-li kyslíku nedostatek, váš organismus na to reaguje malátností, únavou a ztrátou energie. Kyslík umí dokonale vyčistit hlavu, je-li ho málo, poznáte to velice jednoduše na zhoršení krátkodobé paměti a špatné koncentraci, neboť kyslík účinně pomáhá přenášet informace v mozkových buňkách. A aby těch pozitiv nebylo málo, vydatné porce kyslíku zlepšují obranyschopnost organismu!

Na hory nejedu, kyslík mám v šuplíku

Pro vydatné kyslíkové osvěžení nemusíte jet hned na hory, do lesa či na zelený venkov. V současnosti lze zakoupit i kyslíkové inhalátory – povolený doping, který bez problémů vtěsnáte do zaplněného šuplíku stolu ve své kanceláři.

Čistička vzduchu – zelená pro vaši psychickou pohodu

Máte-li štědrého zaměstnavatele, například vám pro zvýšení a zkvalitnění pracovní výkonnosti pořídí čističku vzduchu, která se umí zároveň postarat i o zvýšení koncentrace kyslíku v ovzduší a pochybné krátkodobé účinky kofeinu se »mohou jít klouzat«. Dávka tzv. »lékařského kyslíku« zlepší vaši soustředěnost, poradí si s bolestmi hlavy a únavou, dokonce má prý schopnost zahánět deprese a povzbudit imunitu.

Kyslíková terapie v rukách odborníků – krok za krokem

Někteří odborníci i lázeňská zařízení specializující se na relaxaci vám mohou nabídnout tzv. »vícekrokovou kyslíkovou terapii«, ta by měla trvat minimálně týden (každý den asi 60 min). 

  1. První krok je podávání antioxidantů (vybraných vitamínů, minerálů i dalších biologicky cenných látek s antioxidačními účinky na organismus). 
  2. Další fáze kůry zahrnuje inhalaci kyslíkové směsi ze speciálního regenerátoru. 
  3. Posledním krokem je (jak jinak) pohyb. Kyslíkovou terapii ocení zejména osoby trpící přepracovaností, stresem nebo astmatem. Dále je velmi vhodná pro jedince, kteří si z nejrůznějších důvodů chtějí zvýšit kondici a posílit imunitu.

 Tohle si pořiďte (jen škoda, že to stojí tolik...)

Generátor kyslíku a mozkových vln POB-1100
Přístroj BRAIN-O2 má dvě funkce. První z nich je dodávat vzduch s vyšší koncentrací kyslíku, než je koncentrace v ovzduší, jenž nás obklopuje. Další jeho funkcí je navodit celkovou relaxaci organismu.
Cena: 11 až 13.000 Kč

Kröber O2 - výroba kyslíku – zvlhčovač vzduchu
Zvýšíte-li obsah kyslíku ve vdechovaném vzduchu, zvětšujete kvalitu života, zvyšujete fyzickou i mozkovou aktivitu, prodlužujete svůj život a mládnete.
Cena: 35 až 45.000 Kč

OXY Fit Čistý kyslík bez aromatických přísad, 8 l
Okamžitá energie pro vaše tělo i mozek. Aby zůstaly buňky zdravé a v dobré kondici, potřebují dostatečnou zásobu kyslíku. Nedostatek kyslíku způsobuje narušení látkové přeměny a obnovování buněk. Smog, zvýšená koncentrace ozónu, nevětrané místnosti a nedostatek pohybu může způsobit nedostatečný příjem kyslíku.
Cena: 347 Kč